KDY A KDE
nás najdete, kdy a kde pro Vás hrajeme většinou o víkendech.
Představení lze objednat telefonicky kaTKA : 777 774 449
Během jednoho dne, jsme většinou schopni uspořádat dvě představení na dvou různých místech.

Kalendář neustále aktualizujeme …

Pro rok 2018 hrajeme na těchto místech:

ČERVEN
23.6.2018  sobota     13:30   Zlatovláska  ŠTĚRBOVA VILA  Přehrada Les Království
24.6.2018  neděle     15:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda    OBEC BARCHOV
30.6.2018  sobota     15:50   Zlatovláska   VYŠEHNĚVICKÁ POUŤ  Obec Vyšehněvice

ČERVENEC
28.7.2018   sobota      13:30  Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ŠTĚRBOVA VILA  Přehrada Les Království

SRPEN
4.8.2018   sobota   14:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   PORCIUNKULE  Hostinné
11.8.2018   sobota   11:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ŘEMESLNÉ TRHY Kohoutov
11.8.2018   sobota   13:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda   ŘEMESLNÉ TRHY Kohoutov
11.8.2018   sobota   15:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  ŘEMESLNÉ TRHY Kohoutov
12.8.2018   neděle   16:00   Zlatovláska    DIVADELNÍ PODLESÍ   Pohádková vesnička Podlesí
19.8.2018   neděle   16:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   DIVADELNÍ PODLESÍ    Pohádková vesnička Podlesí
25.8.2018   sobota   15:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda  ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI  Obec Neděliště

ZÁŘÍ
3.9.2018   pondělí    9:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda  ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU  ZŠ Husitská Nová Paka
8.9.2018   sobota   10:30   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  VINOBRANÍ NA KAČINĚ  Zámek Kačina
8.9.2018   sobota   11:30   Zlatovláska    VINOBRANÍ NA KAČINĚ  Zámek Kačina
8.9.2018   sobota   12:30   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda  VINOBRANÍ NA KAČINĚ zámek Kačina
8.9.2018   sobota   16:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   DEN OBCE Mostek
8.9.2018   sobota   17:30   Zlatovláska     DEN OBCE Mostek

___________________________________________________________________________________________________________________

V minulosti jsme už pro Vás hráli:

2015
.
SRPEN
16.8.2015   neděle      13:00     NERATOVSKÉ POUTNÍ SLAVNOSTI   Neratov v Orlických horách
18.8.2015   úterý          15:00     RODINA A SVĚT  (Čtyři dohody – Jaroslav Dušek)   zámecký park Bílé Poličany
22.8.2015   sobota       14:30     PIVNÍ SLAVNOSTI     Hotel pod Zvičinou
29.8.2015   sobota       15:00     HRADOZÁMECKÉ SLAVNOSTI      zámek Humprecht

 

.
ZÁŘÍ
5.9.2015      sobota    11:00     MALOSKALSKÝ JARMARK      kemp Ostrov
5.9.2015                      14:00     MALOSKALSKÝ JARMARK      kemp Ostrov
11.9.2015    pátek        8:30     MŠ a ZŠ HOŘÍNĚVES
11.9.2015                    10:30     ZŠ CEREKVICE NAD BYSTŘICÍ
21.9.2015    pondělí   11:00     ZŠ DOHALICE
23.9.2015    středa       9:30     MŠ STRAČOV
25.9.2015    pátek        8:45     2.MŠ NOVÁ PAKA
25.9.2015                    13:00     ZŠ KOMENSKÉHO 555 NOVÁ PAKA  sportovní hala

 

.
ŘÍJEN
3.10.2015     sobota     11:00     SLAVNOSTI JABLKA A CIBULE   Lázně Bělohrad  zámecký park
9.10.2015     pátek         9:00      ZŠ a MŠ LUŽANY
14.10.2015   středa        9:00      MŠ KONECCHLUMÍ

.
LISTOPAD
12.11.2015   čtvrtek       9:30     MŠ HUSOVA HOŘICE V PODKRKONOŠÍ
13.11.2015   pátek       10:00     MŠ PONIKLÁ

2016
.
BŘEZEN
11.3.2016    pátek       10:00     Zlatovláska   MŠ PETROVICE
12.3.2016    sobota     15:00     Zlatovláska   HAJNICE
13.3.2016    neděle     15:00     Zlatovláska   MAŠKARNÍ ODPOLEDNE PENSION „NA FAŘE“ Dubenec

.
DUBEN
20.4.2016    středa      10:00     Zlatovláska   MŠ ŠPINDLERŮV MLÝN
22.4.2016    pátek         9:00     Zlatovláska    MŠ a ZŠ HOŘIČKY
22.4.2016    pátek       10:00     Zlatovláska    MŠ a ZŠ HOŘIČKY
.
ČERVEN
4.6.2016      sobota     11:00    Zlatovláska   DĚTSKÝ DEN VE ŠŤASTNÉ ZEMI Radvánovice
4.6.2016      sobota     15:00    Zlatovláska   DĚTSKÝ DEN VE ŠŤASTNÉ ZEMI Radvánovice
10.6.2016    pátek       11:00    Zlatovláska   DEN LABE      Hradec Králové
10.6.2016    pátek       17:00    Zlatovláska   NOC KOSTELŮ  Sbor Církve Československé husitské Nová Paka
18.6.2016    sobota     16:30    Zlatovláska   SLAVNOSTI SLUNOVRATU   Volanice
25.6.2016    sobota     16:00    Za kulisy za Zlatovláskou STRAŠIDELNÁ BAŽANTNICE     Lázně Bělohrad
.
ČERVENEC
23.7.2016    sobota     10:00    Zlatovláska   ANENSKÁ POUŤ    Rokytnice v Orlických horách
23.7.2016    sobota     15:30    Zlatovláska  SVATOANENSKÉ ZAHRADNÍ SLAVNOSTI Žireč u Dvora Králové
24.7.2016    neděle     18:00    Zlatovláska   PODVEČER SE ZLATOVLÁSKOU Kino Boháňka
.
SRPEN
6.8.2016     sobota      10:15     Zlatovláska   PERNŠTEJN(L)OVE   Zámek Pardubice
6.8.2016     sobota      15:30     Zlatovláska   PORCIUNKULE Hostinné
13.8.2016   sobota      11:00     Zlatovláska   SLAVNOSTI LIDOVÝCH ŘEMESEL   Kohoutov
13.8.2016   sobota      13:00     Zlatovláska   SLAVNOSTI LIDOVÝCH ŘEMESEL
Kohoutov
13.8.2016   sobota      15:00     Zlatovláska   SLAVNOSTI LIDOVÝCH ŘEMESEL   Kohoutov
20.8.2016   sobota      13:00     PREMIÉRA: Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ŠPINDL FEST     Špindlerův Mlýn
20.8.2016   sobota      16:30     Zlatovláska   DEN OBCE MALÉ SVATOŇOVICE
20.8.2016   sobota      18:00     Dlouhý, Široký a Bystrozraký  DEN OBCE MALÉ SVATOŇOVICE
27.8.2016   sobota      11:00     Zlatovláska   POUŤOVÁ PECKA
27.8.2016   sobota      16:00     Dlouhý, Široký a Bystrozraký   HRADOZÁMECKÁ NOC  Zámek Humprecht
28.8.2016   neděle      15:00     Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI   Neděliště
.
ZÁŘÍ
1.9.2016    čtvrtek         9:00     Zlatovláska  ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU   ZŠ HUSITSKÁ Nová Paka
3.9.2016    sobota       11:00     Zlatovláska   MALOSKALSKÝ JARMARK  Malá Skála
3.9.2016    sobota       14:00     Dlouhý, Široký a Bystrozraký   MALOSKALSKÝ JARMARK  Malá Skála
7.9.2016    středa        17:15     Dlouhý, Široký a Bystrozraký   JIČÍN MĚSTO POHÁDKY
10.9.2016   sobota      11:30     Zlatovláska  VINOBRANÍ NA KAČINĚ  zámek Kačina
10.9.2016   sobota      13:30     Dlouhý, Široký a Bystrozraký  VINOBRANÍ NA KAČINĚ    zámek Kačina
10.9.2016   sobota      15:30     Zlatovláska    VINOBRANÍ NA KAČINĚ  zámek Kačina
10.9.2016   sobota      16:30     Dlouhý, Široký a Bystrozraký  VINOBRANÍ NA KAČINĚ    zámek Kačina
24.9.2016   sobota      11:00     Dlouhý, Široký a Bystrozraký   SLAVNOSTI JABLKA A CIBULE   Lázně Bělohrad
24.9.2016   sobota      14:45     Zlatovláska    SUNDÁVÁNÍ DRAKA  Trutnov

ŘÍJEN
1.10.2016   sobota      17:00    Dlouhý, Široký a Bystrozraký   MALINÁČ   Holovousy
21.10.2016 pátek        16:00    Zlatovláska                                                 Obec Velký Vřešťov

LISTOPAD
6.11.2016   neděle     14:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   LOUTKOVÉ DIVADLO  Úpice
6.11.2016   neděle     16:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   LOUTKOVÉ DIVADLO  Úpice
19.11.2016 sobota     18:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  WEBROVKAFEST NA KLUČANCE Dědov
.
PROSINEC
2.12.2016  pátek       15:00    Dlouhý, Široký a Bystrozraký   KOPIDLNO
3.12.2016  sobota     15:00    Dlouhý, Široký a Bystrozraký   MIKULÁŠ NA FAŘE
Dubenec

2017
.
BŘEZEN
11.3.2017   sobota    15:00    Dlouhý, Široký a Bystrozraký   louTKA kaTKA  HAJNICE

KVĚTEN
21.5.2017   neděle     13:30   Zlatovláska  PLES PRINCEZEN  zámek Koruna Chlumec nad Cidlinou malé nádvoří

ČERVEN
10.6.2016  sobota      14:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   Z POHÁDKY DO POHÁDKY  Šťastná země Radvánovice
10.6.2017  sobota      17:00   Zlatovláska   DĚTSKÝ DEN    Jeřice
17.6.2017  sobota      14:00   Zlatovláska   SLAVNOSTI SLUNOVRATU  Nová Paka
17.6.2017  sobota      16:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   SLAVNOSTI SLUNOVRATU  Nová Paka

ČERVENEC
16.7.2017   neděle      15:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  KEMP Velký Vřešťov
16.7.2017   neděle      18:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  LETNÍ KINO Boháňka
21.7.2017   pátek        17:00   Zlatovláska   POHÁDKOVÉ PÁTKY  nádvoří Pelclova divadla Rychnov nad Kněžnou

SRPEN
12.8.2017  sobota       11:00   Zlatovláska    SLAVNOSTI LIDOVÝCH ŘEMESEL  Kohoutov  ZRUŠENO POŘADATELEM PRO SILNOU BOUŘKU
12.8.2017  sobota       13:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký    SLAVNOSTI LIDOVÝCH ŘEMESEL   Kohoutov   ZRUŠENO POŘADATELEM PRO SILNOU BOUŘKU
12.8.2017  sobota       15:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda    SLAVNOSTI LIDOVÝCH ŘEMESEL   Kohoutov  ZRUŠENO POŘADATELEM PRO SILNOU BOUŘKU
13.8.2017  neděle       10:30   Zlatovláska    Obec Barchov
13.8.2017  neděle       15:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký    DOŽÍNKY V LORETĚ  Chlumec nad Cidlinou
19.8.2017  sobota       13:00   Zlatovláska        Selské slavnosti PŘELOVICE
26.8.2017  sobota       10:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   POUŤOVÁ PECKA
26.8.2017  sobota       16:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda    HRADOZÁMECKÁ NOC  Humprecht
27.8.2017  neděle       14:30   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda   BARTOLOMĚJSKÁ POUŤ Chodovice

ZÁŘÍ
2.9.2017   sobota        16:30   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   LOUČENÍ S LÉTEM  Barchov u Pardubic
3.9.2017   neděle        16:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   LOUČENÍ S LÉTEM  Lázně Bohdaneč
4.9.2017   pondělí         9:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU ZŠ HUSITSKÁ Nová Paka
9.9.2017   sobota        11:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda   VINOBRANÍ NA KAČINĚ
9.9.2017   sobota        12:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   VINOBRANÍ NA KAČINĚ
16.9.2017  sobota       14:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ
16.9.2017  sobota       15:30   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ
23.9.2017 sobota        14:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda   KLADRUBY NARUBY  Národní hřebčín Kladruby nad Labem
23.9.2017 sobota        17:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ZÁMEK PLNÝ POHÁDEK   zámek CHRAST

ŘÍJEN
22.10.2017  neděle   15:00  Dlouhý,Široký a Bystrozraký  OSLAVY OBCE Klešice

LISTOPAD
3.11.2017  pátek        9:30   Dlouhý, Široký a Bystrozraký    MŠ LÁZNĚ BĚLOHRAD
4.11.2017  sobota    18:30   Zlatovláska     LAMPIÓNOVÁ SLAVNOST   Bukovina u Přelouče

PROSINEC
6.12.2017  středa     15:00   Zlatovláska   MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA  Kopidlno
9.12.2017  sobota    15:30   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA  Vyšehněvice
10.12.2017  neděle   16:00  Dlouhý, Široký a Bystrozraký  DĚTSKÉ CENTRUM Veská

2018
.

DUBEN
30.4.2018   pondělí     18:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký   ČARODĚJNICE  Dolní Ředice

KVĚTEN
5.5.2018    sobota     13:00   Zlatovláska   UŽ HO NESOU, DRAČÍ SLAVNOSTI Trutnov
5.5.2018    sobota     14:30   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  UŽ HO NESOU, DRAČÍ SLAVNOSTI  Trutnov
5.5.2018    sobota     16:00   Tři zlaté vlasy Děda Vševěda   UŽ HO NESOU, DRAČÍ SLAVNOSTI  Trutnov
19.5.2018  sobota     15:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  KULTURNÍ CENTRUM Přelovice
27.5.2018  neděle     15:00   Dlouhý, Široký a Bystrozraký  FAJNPARK Chlumec nad Cidlinou

ČERVEN
16.6.2018  sobota     11:00    Zlatovláska   JABLONSKÝ MEDVÍDEK   Jablonné nad Orlicí
16.6.2018  sobota     14:00    Dlouhý, Široký a Bystrozraký   JABLONSKÝ MEDVÍDEK  Jablonné nad Orlicí
16.6.2018  sobota     16:00    Tři zlaté vlasy Děda Vševěda   JABLONSKÝ MEDVÍDEK  Jablonné nad Orlicí

© 2015 IT-PRO s.r.o.